My Fiancé's Brother

Okładka książki My Fiancé's Brother Odette Stone
Okładka książki My Fiancé's Brother
Odette Stone Wydawnictwo: Independently published Cykl: The Guilty (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Guilty (tom 1)
My Fiancé's Brother
Independently published
2017-05-08
2017-05-08
przyjaźń tajemnice choroba miłość zdrada

Super ksiazka

Super ksiazka

Ale mi sie to podobało. Serio!! Cały czas czułam te emocje, stresy, radości głównej bohaterki. Czytałam jak najszybciej, zeby sie tylko dowiedzieć jak sie to wszystko dalej potoczy. Polecam serdelecznie !!! Następne części mniej, ale tez super.

Emili to bardzo skromna, nieśmiała, zahukana dziewica. Ucieka od wszelkich problemów, nie próbuje naprawić swojego związku i pozwala się traktować jak szmatę. Z asertywnością u niej na bakier. Jej cel to małżeństwo i dziecko i nie ma znaczenia, że partner-dupek ją zdradza. Byleby się z nią ożenił i dał jej dzieci. A narzeczony Matt nikomu nie powiedział, że są zaręczeni, a ślub tuż tuż... Przyszła teściowa, która tylko potrafi krytykować, doszła do perfekcji w manipulacji ludźmi. Na początku żal mi było Emili, ale im dalej tym dziewczyna coraz bardziej naiwna, głupia i ślepo wpatrzona w cel: ślub, dziecko. Zero godności i własnej wartości,nienawidzę takich postaci w książkach. A ta dziewczyna była pod tym względem bardzo irytująca. Aczkolwiek muszę powiedzieć, że styl autorki bardzo przyjemny, płynnie się czyta i są momenty, że ciężko się oderwać. Ogółem polecam.

To jak bardzo niezdecydowana była bohaterka to szok. A książka mega wciągająca.

To jak bardzo niezdecydowana była bohaterka to szok. A książka mega wciągająca.

Emili była śliczną dziewczyną która odziedziczyła dość spory majątek po babci. Była sama na tym świecie i marzyła o założeniu rodziny. Niestety tak bardzo się na tym skupiła że żyła z Mattem, jej narzeczonym, który drastycznie się zmienił i w ogóle nie spędzał z nią czasu mimo ze mieszkali razem. Nawet nie powiadomił jej ze jego brat przyjdzie by zamieszkać u nich na trzy miesiące. Jackson był wojskowym który przez trzy miesiące co tydzień musiał mieć wizytę w szpitalu. Był cichy jednak był zupełnym przeciwieństwem jej narzeczonego. Spędzali mnóstwo czasu razem i zauważyła Ze Jackson stał się jej bliższy niż jej własny narzeczony krtóry ją zdarzał i na każdym kroku krytykował. Jednak zaślepiona dziewczyna na każdym kroku mu wybaczała.Jackson jednak nie był tolerowany w jego rodzinie gdyż nie był rodzonym bratem jej narzeczonego i ich przeszłość nie była szczęśliwa. Z czasem Gdy doszło do punktu kulminacyjnego Matt rzucił Emili przez co zrozpaczona dziewczyna rzuca się w ramiona Jacksona. Po wspólnie spędzonej nocy dowiadują się że Matt miał wypadek samochody. W szpitalu wykryto guza przez co narzeczony był tak okropny przez ostatnie miesiące. Za poleceniem lekarza nie wolno degenerować Matta. Dziewczyna jest w wielkiej rozterce gdyż jej narzeczony stal się tym samym kochanym mężczyzna gdy się poznali i bardzo pragnie ślubu, jednak ona nie wie już czego chce. Ksiązka konkretnie wciąga i i jest na prawdę świetnie napisana. Bardzo polecam !

Wciąga, bardzo fajna książka. polecam

Wciąga, bardzo fajna książka. polecam

Ksiazka wciagajaca. Czasami glowna bohaterka denerwowala mnie totaln ie swoim niezdecydowaniem. Jednak mimo to warto przeczytac, bo fajna

Książkę naprawdę szybko pochłonęłam :) cała trójka bohaterów była dosyć tajemnicza - no dobra oprócz Emily :) ta dziewczyna przez pierwszą część książki rozbrajała mnie swoją nieporadnością i naiwnością, a przez drugą irytowała. Na początku zachowanie Emily było calkiem śmieszne właśnie przez to jej nieporadztwo i niezdecydowanie. I tak naprawdę do teraz się zastanawiam czy ona cokolwiek istotnego wiedziała o swoim pseudo-narzeczonym Mattcie? Tak naprawdę mógł być mordercą i porywaczem małych dzieci, a ją by interesowało czy się z nią ożeni i czy da mu dzieci..no halooo dziewczyno! Rozumiem bohaterki, które mają słabą samoocenę, ale Emily była jakiś ewenementem :P Jackson z drugiej strony, nie był również skory do zwierzeń, tak naprawdę znamy go tylko z tego jaki był właśnie dla Em. Co on robił całymi dniami? Też nie wiemy. Dużym zaskoczeniem jest na pewno stosunek Matta i jego matki do Jacksona i vice versa. Raz się lubią, raz nie - istny magiel. Tutaj się zgadzam z Em - Matt i jego mamusia to najbardziej manipulujący ludzie jakich spotkałam w książkach. Gdzieś po połowie książka rozpoczęła się naprawdę dziwaczna jazda - pierwszy raz Em, zaraz po tym wypadek Matta, który nie pamięta swojego chorego zachowania, powrót do "planowania" ślubu, atak na Em, ciąża, "oszołomienie Em" do czasu ołtarza w Kościele -tutaj parskałam już śmiechem jaka ta książka jest absurdalna. I uderzenie księdza - hahaha. Jestem naprawdę ciekawa jak to się rozwinie :)

To jest książka z cyklu " jak zrobić z głównej bohaterki głupia laskę" ,a głównego bohatera super bohatera....Strasznie mnie irytowała główna bohaterka,to co robił jej narzeczony wołało o pomstę do nieba, a ona tylko przytakiwała....aaaaaa....mam nadzieję, że w realnym świecie,my kobity jesteśmy mądrzejsze!!!! Czy polecam? I tak,i nie....

Na półkach: , , , , , , ,

Pełna dycha. Za emocje jakie we mnie wyzwalała, za prawdę, za to, że nawet przez sekundę się nie nudziłam.

Podsumowanie:

Kiedy wydaje ci się, że już wszystko wiesz, nie wiesz nic.

cdn...

Podsumowanie:

Kiedy wydaje ci się, że już wszystko wiesz, nie wiesz nic.

cdn...

• 2017