Brat Elia. Boża opatrzność i jej apostoł

Esprit
BratElia Stygmatyk
religia
BratElia Stygmatyk

Książka opisująca stygmaty barta Elia.

Trzecia część kroniki wydarzeń z życia Brata Elii to "cegła" (575 stron + ilustracje/zdjęcia) obejmująca okres 08.2004r. do 04.2006r. Wiele świadectw uzdrowień oraz opisy przeżywanej przez Stygmatyka męki Pańskiej potwierdzają niezwykłość Charyzmatyka otaczanego przez tłumy wszędzie tam, gdzie się udaje. Książka wciąga i mimo sporej objętości szybko się ją czyta....

• Chrześcijaństwo
  • Światło