Kup teraz - 10 ofert w cenie od 3.22 zł do 6.70 zł

Pan Łakomczuch

Roger Hargreaves Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Mr. Men i Mała Miss literatura dziecięca
Egmont Polska
literatura dziecięca
Mr. Men i Mała Miss

GENIALNE! Pan Łakomczuch (Mr Greedy) jest jeszcze lepszy od Pana Łaskotkiewicza. Nie dość, że uczy, to jeszcze bawi i to we wspaniałym, angielskim stylu. Świetna historyjka! Zdecydowanie polecam :) i bójcie się olbrzymów :D
7/10 super
ze specjalną dedykacją dla łakomczuszków :D

• Dzieciństwo W.
  • 2021