ROZWIŃ ZWIŃ

Pan Nonsensek

Okładka książki Pan Nonsensek
Roger Hargreaves Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Mr. Men i Mała Miss literatura dziecięca
32 str. 32 min.
32 min.
Marcin Wróbel

więcej Więcej

To nonsens ;)

Festiwal nonsensów – tak w największym skrócie można podsumować tę małą książeczkę ;) Są to jednak nonsensy w pozytywnym i humorystycznym rozumieniu tego słowa. Ich autorem (i zarazem głównym bohaterem książeczki) jest tytułowy Pan Nonsensek.

Pan Nonsensek pełen jest sprzeczności. Sensu w jego poczynaniach ciężko jest się dopatrzeć, ale jest za to śmiesznie...

• Żłobek
  • Piotrusiowe