The Art of Clean Up. Life Made Neat and Tidy

Data 1. wydania:
2013-02-01
48 min.
angielski
ursus wehli sztuka koncept art porządkowanie sztuka współczesna

Świetny album! Polecam uwadze przede wszystkim dorobek artysty. Jego twórczość to dowód na to, że korzystając ze stosunkowo prostych środków (pamiętając jednocześnie o bardzo inteligentnej koncepcji) można z powodzeniem odnaleźć się w trudnym świecie sztuki. Powiem wprost, zamieniłbym (hipotetycznie) wszystkie prace takiego Pollocka/feat.CIA (bynajmniej nie dlatego że są...

• Dodałem

Dodaj cytat z książki The Art of Clean Up. Life Made Neat and Tidy