Der Schuss ins All

Okładka książki Der Schuss ins All
Otto Willi Gail Wydawnictwo: Verlag Wilhelm Heyne Cykl: Der Schuss ins All (tom 1) Seria: Science Fiction Classics fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Der Schuss ins All (tom 1)
Science Fiction Classics
Der Schuss ins All
Verlag Wilhelm Heyne
1979-01-01
Data 1. wydania:
1979-01-01
niemiecki
podbój kosmosu loty kosmiczne rakiety

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Dla Ottona W. Gaila wystrzelenie człowieka na orbitę okołoziemską było tylko i wyłącznie sprawą czasu. Podobnie miała się sprawa z podróżą na Księżyc. Przyjaźń autora z czołowymi naukowcami nowej dziedziny nauki, jaką była wtedy astronautyka, zaowocowała powstaniem niniejszej powieści.

Gail zdawał sobie sprawę, że budowa odpowiednich rakiet wymaga olbrzymich nakładów...

• Fantastyka
  • Science fiction