Ty masz zwyciężać! Opowieść o abp. Marku Jędraszewskim

religia
Biały Kruk
2017-07-05
2017-07-05
katolicyzm Jędraszewski Marek Jędraszewski abp. Marek Jędraszewski wiara religia przyszły papież zwycięstwo Ty masz zwyciężać

Okładka książki Mikołaj Święty Adam Bujak, Jolanta Sosnowska
Ocena 10,0
Mikołaj Święty Adam Bujak, Jolanta...
Okładka książki Dziedzictwo Chrztu 966-1966-2016 Adam Bujak, Waldemar Chrostowski
Ocena 4,0
Dziedzictwo Ch... Adam Bujak, Waldema...

Na półkach: , , , ,

Któż z nas nie chciałby poznać osobowości, czasu, dzieciństwa, szkoły, studiów, miejsc, gdzie służył swoją posługą metropolita diecezji krakowskiej abp Marek Jędraszewski, o tym dowiemy się na łamach pięknie sfotografowanej zdjęciami książki, przez Pana Adama Bujaka z tekstem autorstwa Pani Jolanty Sosnowskiej.

Książka składa się z 12 rozdziałów, które zostały z pomysłem...

Ciekawie napisana historia życia jednego z najbardziej znanych polskich biskupów. Dla ludzie interesujących się Kościołem i katolicyzmem.

• Filozofia i sprawy ducha
  • 2017