Wolfgang Kunze Wydawnictwo: hobby
piwo warzenie kopyra browar
hobby
piwo warzenie kopyra browar

Jak dotąd jest to bodaj najbardziej wartościowa oraz szczegółowa pozycja na temat piwowarstwa na polskim rynku wydawniczym, która przetłumaczona została na język polski. Na przeszło siedmiuset stronach niemiecki autor przedstawia najdrobniejsze niuanse dotyczące przygotowania, jakości i walorów poszczególnych surowców. Z perspektywy człowieka interesującego się piwowarstwem...

• Piwowarstwo, fermentacja i wynalazki
  • Zaczęte

Dodaj cytat z książki Technologia piwa i słodu