Nasza Ameryka wyobrażona. Polskie spotkania z amerykańską kulturą popularną po roku 1918

Księgarnia Akademicka
Societas (tom 84)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2015-01-01
Amerykanistyka USA Stany Zjednoczone Ameryka Kultura amerykańska Relacje polsko-amerykańskie Globalizacja Amerykanizacja Kultura polska
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Pani Anna w Kanadzie. Księga pamiątkowa dedykowana Pani Profesor Annie Reczyńskiej Anna Bartnik, Anna Branach-Kallas, Marcin Gabryś, Marta Kania, Marta Kijewska-Trembecka, Józef Kwaterko, Paweł Laidler, Agnieszka Małek, Magdalena Modrzejewska, Magdalena Paluszkiewicz-Misiaczek, Karolina Pietrzok, Dorota Praszałowicz, Tomasz Soroka, Agnieszka Stasiewicz-Bieńkowska, Maria Szmeja, Jolanta Szymkowska-Bartyzel, Paweł Zając
Ocena 0,0
Pani Anna w Ka... Anna Bartnik, Anna ...
Okładka książki Ad Americam. Vol. XVII (2017) Łukasz Barciński, Kornelia Boczkowska, Anna Fiń, Natalia Koper, Rafał Kuś, Jolanta Szymkowska-Bartyzel, Patrick Vaughan, Małgorzata Zachara
Ocena 0,0
Ad Americam. V... Łukasz Barciński,&n...