W sercu jogi. Ćwiczenia dla ciała i ducha

T. K. V. Desikachar Wydawnictwo: Sensus zdrowie, medycyna
The Heart of Yoga: Developing a Personal Practice
Krzysztof Krzyżanowski
Sensus
The Heart of Yoga: Developing a Personal Practice
zdrowie, medycyna
Krzysztof Krzyżanowski

Rozprawa o istocie jogi. W dodatku znajdziemy kilka przykładowych sekwencji, ale kto szuka przewodnika po asanach, będzie zawiedziony. Doskonała pozycja dla tych, którzy pragną zgłębić temat.

„W sercu jogi” może przyciągać swą prostotą zewnętrzną. Okładka nie zawiera ani za dużo ilustracji ani kolorów, które aż raziłyby po oczach odbiorców. W cichy i stonowany sposób zaprasza do środka bez narzucania się nikomu. Ukazując jednocześnie obrazowo czego można spodziewać się w środku, jakiej tematyki dotyka.

Sama użyta wewnątrz czcionka mogłaby być...

• Chcę w prezencie
  • Poradniki
  • M:Własne zbiory
  • Medytacja, joga, mindfulness etc
  • Aktywność fizyczna
  • Yoga

Dodaj cytat z książki W sercu jogi. Ćwiczenia dla ciała i ducha