Która jego jest

S.M. Borowiecky Wydawnictwo: Szpalta kryminał, sensacja, thriller
Szpalta
kryminał, sensacja, thriller

82/52/2020

Jakby była kolejna część to na bank bym przeczytała. Nie spodziewałam się takiego zakończenia, aż jestem w szoku i smutno mi z tego obrotu spraw. Czytałam tą książkę tak jakby jutra nie było. Szokująca i fascynująca.

Drugi tom jest rownie ciekawy jak pierwszy. Autorka nie obnizyla poprzeczki,dzieki czemu czytelnik dowiaduje sie duzo wiecej o organizacjach opisanych w pierwszym tomie oraz zglebia tajemnice przodkow glownej bohaterki.
Ciekawe opisy oraz "zakazana historia" o ktorej jest raczej malo ksiazek,a juz na pewno nie opisywanych w ten sposob sprawiaja,ze ksiazke czyta sie bardzo...

Niestety nie udało mi się tego przeczytać. Oprócz tego, że kiepska fabuła, to jeszcze mnóstwo błędów redaktorskiej. Wstyd, że autorka wciska swoim czytelnikom tak niedopracowaną książkę.

"-Paradoks polega na tym, że najważniejsze jest często ukryte dla oka, niestety. Dzięki temu, że mało komu chce się szukać, ludzie przepisują historię według własnych potrzeb ukrywają prawdę."
"- Nie jest wcale taka cenna (...) po prostu podważa sens istnienia Kościoła, który zamiast wspierać szukanie Boga, zmusza do wiary w instytucję i jej zasady. Oni wiedzieli, że do...

Druga część jest tak samo niesamowita jak pierwsza. Zero zawodu!
Koniec bądz co bądz jest nieco nieoczekiwany...ale chyba o to chodzi w książkach ;)
Z czystym sumieniem serdecznie polecam.

Druga część jeszcze ciekawsza od pierwszej, trzyma w napięciu, przenosi z miejsca na miejsce, istny rollercoaster. Niesamowite historie wychodzą na światło dzienne. Może przypomina zbyt mocno Kod da Vinci, ale akcja jest bardziej dramatyczna.
Zakończenie zaskakujące, bardzo zaskakujące ..

Jedyne co mnie w tej książce zabolało, a zabolało bardzo.. to ilość błędów (brak...

"Cudze chwalicie swego nie znacie".
Podobnie jak w przypadku tomu pierwszego twierdzę, że nie umiemy chwalić się tym co nasze.Zachwycamy się Danem Brownem mając w Polsce tak dobrą autorkę.
Książka sięga początków chrześcijaństwa oraz powiązań Watykanu, nazistów, neonazistów. Autorka przedstawia różne teorie spiskowe związane ze związkiem tych grup. Opowiada o tym jak...

Po przeczytaniu #anizadnejrzeczy przyszła kolej na dalszą część przygód Amerykanki Zoji Pietrownej i Serge Magdiego, badacza prawosławnych ikon powiązany z tajemnym Bractwem Chryzmonu.

Bohaterowie mają coraz mniej czasu na odnalezienie mitycznej Ewangelii Apostolic. Ścigani przez dwie największe agencje wywiadowcze świata, oraz setkę neonazistów działających pod szyldem...

Na półkach: , , , , ,

Do przeczytania drugiej części książki pt.'' Która jego jest'' zachęciły mnie słowa autorki Sandry M. Borowiecky umieszczone w słowie wstępnym.

Nie ukrywam, że pierwszy rozdział napisany jest precyzyjnie. Nie zabraknie w nim emocji, które pozytywnie nie wpływają dla młodszego odbiorcę, ze względu na opis śmierci księdza Adolfa Rielke.

Pani Sandra Borowiecky zadbała w tej...

Dyskusje

• 2017
  • 2018
  • Przeczytane w 2018
  • Chcę w prezencie
  • E-booki (reader)
  • Krucjata przeciw gniotom
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Która jego jest