Akwarium

2002-01-01
2002-01-01

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Magia do góry nogami. Na pokaz Emily Jenkins, Sarah Mlynowski, Lauren Myracle
Magia do góry ... Emily Jenkins, Sara...
Okładka książki Magia do góry nogami. Papier, nożyczki, kamień Emily Jenkins, Sarah Mlynowski, Lauren Myracle
Magia do góry ... Emily Jenkins, Sara...
Okładka książki Magia do góry nogami Emily Jenkins, Sarah Mlynowski, Lauren Myracle

NUDA.

Wszystkie trzy główne bohaterki, mega wkurzające.
Pomysł spłacenia remontu kuchni absurdalny, w realnym życiu by się nie udał. W życiu nie ma tak łatwo ;) Pomysł z wycięciem krzaka marihuany w ramach "zemsty", brawo - żałosne.

NUDA.

Wszystkie trzy główne bohaterki, mega wkurzające.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Polecam wszystkim, którzy lubią się pośmiać z własnego życia i przypadków, ktróe zdarzają się na co dzień.

Bardzo lekka i sympatyczna w odbiorze książka. Szczególnie dla kogoś, kto choć przez krótki okres czasu miał okazję wynajmować mieszkanie z zupełnie obcymi sobie osobami. Zapewne perypetie między współlokatorkami mają niejedno odniesienie w rzeczywistości ;)

Udana obyczajówka, w sam raz na samotny wieczór, z lampką wina i do samodzielnych przemyśleń na tematy damsko męskie, bo bohaterki wikłają sie w rozmaite konfiguracje i nie sposób, przynajmniej jednej z nich nie polubić!

Dobra, ciekawa i pozytywnie nastawia do życia.

Dobra, ciekawa i pozytywnie nastawia do życia.

Bardzo, bardzo mi się podobała :)

Bardzo, bardzo mi się podobała :)

Tytuł kojarzy się z rybkami, jedna z bohaterek ma akwarium z jedną rybką, która przeżywa pożar.
Autor: jest to pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam.
Opis z tyłu książki jest bardzo fajnie napisany, zachęca do przeczytania o tym jak poradzą sobie główne bohaterki.

Treść: opowiada o trzech współlokatorkach, które przez przypadek powodują pożar w wynajmowanym mieszkaniu. Po tym wydarzeniu starają się zarobić na remont kuchni, ponieważ tylko ta się spaliła. Organizują w tym celu cykliczne imprezy w klubie dla studentów i nie tylko, a także kursy uwodzenia. Udaje im się odbudować mieszkanie. Mają tez inne problemy jak to w tego typu książkach bywa – miłość, przyjaźń, szukanie pasji itp. Książka warta uwagi, zabawna mimo początkowych problemów z pożarem.
Polecam każdemu na jesienny wieczór i nie tylko.

Autor: jest to pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam.

spoko

spoko