Journey Under the Midnight Sun

2015-10-08
angielski
Alexander O. Smith

Na półkach: , , , ,

Chciałam napisać, że “Journey Under the Midnight Sun” to kryminał idealny. Jednak nawet i takie stwierdzenie nie oddałoby sprawiedliwości tej doskonałej powieści - bo dzieło Keigo Higashino to w rzeczywistości o wiele więcej niż tylko kolejna książka o morderstwie - to doskonałe studium psychologiczne psychopatycznych, zdeprawowanych do szpiku kości jednostek. Z jednej...

• Po angielsku
  • Literatura japońska