Cuda świętego Józefa. Świadectwa i akty zawierzenia. Część druga

Okładka książki Cuda świętego Józefa. Świadectwa i akty zawierzenia. Część druga Katarzyna Pytlarz
Katarzyna Pytlarz Wydawnictwo: WAM religia
religia
WAM
2016-10-01
2016-10-01
cuda św. Józef akty zawierzenia Kalisz

Katolicy mają to szczęście, że oprócz przyjaciół na ziemi, mają również tych w innym wymiarze. I nie zwalniając się z odpowiedzialności za życie, rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji, czymś fajnym jednak jest to, że na wszystkie okoliczności nie mamy wpływu. Święty Józef to coach life dla wszystkich wierzących. Człowiek, który miał pod opieką wyjątkowego Syna i Jego równie wyjątkową Matkę. I jeżeli dał radę w różnych tarapatach i zmiennych kolejach losu ochronić Tych Dwoje, to również dzisiaj wielorako wspiera wszystkich wierzących w różnych etapach życia. Kwestie pracy, trudne sytuacje, problemy z potomstwem, poważne choroby i inne kategorie przeszkód życiowych to zakres specjalizacji tego święt(n)ego Fachowca. Potwierdza je ok. 70 inspirujących świadectw (czytaj referencji). Książka nie tylko dla tych co są aktualnie w potrzebie.

Po przeczytaniu części pierwszej tą wydaje się powtórzeniem . Świadectwo wstawiennictwa dały osoby związane z Sanktuarium w Kaliszu. Na końcu książki sa akty zawierzenia, które polecam Szczególnie akt zawierzenia chorych.

• RELIGIA
  • Pożyczone

Dodaj cytat z książki Cuda świętego Józefa. Świadectwa i akty zawierzenia. Część druga