Terapia schematów w praktyce. Praca z trybami schematów.

Okładka książki Terapia schematów w praktyce. Praca z trybami schematów. Arnoud Arntz, Gitta Jacob
Okładka książki Terapia schematów w praktyce. Praca z trybami schematów.
Arnoud ArntzGitta Jacob Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
2016-01-01
2016-01-01

Okładka książki Emocjonalne pułapki przeszłości. Jak przełamać negatywne wzorce zachowań? Gitta Jacob, Laura Seebauer, Hannie van Genderen
Emocjonalne pu... Gitta Jacob, Laura ...
Okładka książki Trudne dialogi. Rozmowy psychiatrów i psychoterapeutów z pacjentami. Gitta Jacob, Klaus Lieb
Trudne dialogi... Gitta Jacob, Klaus ...

Książka opisuje jak wyglądają poszczególne elementy pracy terapeuty w nurcie terapii schematów. Jakie kategorie i tryby schematów rozróżniamy i na co terapeuta powinien zwracać uwagę przy pracy z każdym z nich. Dla osoby, która nie ma nic wspólnego z zawodem, ale zastanawia się czy nie pójść na terapie w tym nurcie odpowiada na pytanie, jak może wyglądać taka terapia i czego się spodziewać.

Przystępnie i klarownie wyjaśnione. Nie tylko dla praktyków, ale i dla osób w terapii, które chcą pogłębić wiedzę.

Rewelacyjna książka dla terapeutów z zakresu pracy z trybami schematów. Bardzo przydała mi się jako zestaw przypominający umiejętności nabyte podczas szkoleń.

• Psychologia
  • Psychoterapia
  • Rozwój
  • Wypożyczone
  • Rozwój, psychologia
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Terapia schematów w praktyce. Praca z trybami schematów.