Слишком много кошмаров

Okładka książki Слишком много кошмаров autora Maks Frei, 9785170887200
Okładka książki Слишком много кошмаров
Maks Frei Wydawnictwo: AST (Издательство АСТ) Cykl: Sny Echo (tom 2) fantasy, science fiction
448 str. 7 godz. 28 min.
Kategoria:
fantasy, science fiction
Format:
papier
Cykl:
Sny Echo (tom 2)
Tytuł oryginału:
Слишком много кошмаров
Data wydania:
2016-01-01
Data 1. wydania:
2016-01-01
Liczba stron:
448
Czas czytania
7 godz. 28 min.
Język:
rosyjski
ISBN:
9785170887200
Średnia ocen

6,0 6,0 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup Слишком много кошмаров w ulubionej księgarnii

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki Слишком много кошмаров

Średnia ocen
6,0 / 10
2 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE o książce Слишком много кошмаров

Sortuj:
avatar
374
250

Na półkach: ,

To już moja trzecia książka o sir Maksie. Troszkę słabsza od "Mistrza wiatrów i zachodów słońca" (Мастер ветров и закатов, niestety brak polskiego tłumaczenia). Ale to wciąż wspaniała kreacja świata magii z niepowtarzalnymi postaciami, miejscami, legendami, pojęciami, niesamowitymi pomysłami i wieloma tajemnicami. Uwielbiam czarny humor autora, niewyczerpany optymizm narratora i oryginalny motyw w każdej książce.

To już moja trzecia książka o sir Maksie. Troszkę słabsza od "Mistrza wiatrów i zachodów słońca" (Мастер ветров и закатов, niestety brak polskiego tłumaczenia). Ale to wciąż wspaniała kreacja świata magii z niepowtarzalnymi postaciami, miejscami, legendami, pojęciami, niesamowitymi pomysłami i wieloma tajemnicami. Uwielbiam czarny humor autora, niewyczerpany optymizm...

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poznaj innych czytelników

4 użytkowników ma tytuł Слишком много кошмаров na półkach dodatkowych
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1

Inne książki autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Okładka książki Epoha jedinorogow Wołodymyr Arieniew, Peter S. Beagle, Anna Brzezińska, Kir Bułyczow, Piotr Gociek, Anna Kańtoch, Tomasz Kołodziejczak, Jacek Komuda, Joseph Sheridan Le Fanu, Światosław Łoginow, Paweł Majka, Olga Onojko, Radek Rak, Brandon Sanderson
Ocena 7,0
Epoha jedinorogow Wołodymyr Arieniew, Peter S. Beagle, Anna Brzezińska, Kir Bułyczow, Piotr Gociek, Anna Kańtoch, Tomasz Kołodziejczak, Jacek Komuda, Joseph Sheridan Le Fanu, Światosław Łoginow, Paweł Majka, Olga Onojko, Radek Rak, Brandon Sanderson
Okładka książki Селеста-7000 Aleksander Abramow, Siergiej Abramow
Ocena 7,0
Селеста-7000 Aleksander Abramow, Siergiej Abramow

Cytaty z książki Слишком много кошмаров

Więcej
Maks Frei Слишком много кошмаров Zobacz więcej
Więcej