Wxpython 2.8 Application Development Cookbook

python programowanie wx
informatyka, matematyka
angielski
python programowanie wx

Dobra książka do nauki pisania GUI. Prezentuje ściśle obiektowe podejście, co tym bardziej mi się spodobało. Dobra również do uporządkowania wiedzy - i właśnie do tego mi posłużyła - najpotrzebniejsza dla mnie rzecz znajdowała się w rozdziale 11 przy 12 rozdziałach książki, ale przerobiłem całość od początku :)

Dodaj cytat z książki Wxpython 2.8 Application Development Cookbook