Spacerem po Paryżu

Okładka książki Spacerem po Paryżu Pas Paschali, Brian Robinson
Okładka książki Spacerem po Paryżu
Pas PaschaliBrian Robinson Wydawnictwo: Burda Publishing Polska turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Walking Paris
Burda Publishing Polska
2016-05-18
2016-05-18
Barbara Kocowska
Paryż Francja przewodnik spacerownik

Okładka książki Spacerem po Paryżu Pas Paschali, Brian Robinson
Spacerem po Pa... Pas Paschali, Brian...

Kolejna wspaniała pozycja od National Geographic. I kolejna seria, którą warto ustawić na półce.

Paryż. Miasto zakochanych... Któż o nim nie słyszał? Kto nie słyszał chociaż o Wieży Eiffla? A ktoś jeszcze nie zna tego miasta, niech szybko to nadrobi, bo na pewno nie będzie żałować.

Sekwana, Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, Notre Dame, Luwr - to tylko najbardziej znane atrakcje Paryża(jeśli o czymś zapomniałam, wybaczcie!). W przewodniku tym dowiemy się o wiele więcej, niż tylko o tych kilku miejscach. Czytając 'Spacerem po Paryżu' odbędziemy naprawdę przemiły spacer po całym Paryżu, zwiedzając przy tym wszystkie piękne miejsca tego miasta. Poczytamy ciekawych i nie nudzących informacji na temat danego zabytku, pooglądamy piękne zdjęcie, będziemy mogli zaznajomić się z mapkami Paryża, prześledzić interesujące trasy, które wytyczyli dla nas autorzy przewodnika, po czym albo pojechać z jeszcze większą ochotą do Paryża, albo pomarzyć sobie o podróży do tego pięknego miasta!

Szczerze polecam ten przewodnik, bo jest on naprawdę praktyczny - jego niewielki wymiar daję nam możliwość schowania go do podręcznego bagażu, zawiera wiele przydatnych informacji, takich jak: spis hoteli w mieście, koszty pokojów, godziny otwarcia danych obiektów, rady bywalca, ciekawe opisy tras i mnóstwo informacji o najważniejszych i najpiękniejszych atrakcjach Paryża.

Dla tych, którzy za niedługo wybierają się do tego miasta i dla tych, którzy chcą się kiedyś do niego wybrać, pozycja ta jest idealnym wyborem!

Polecam!

Świetny, warty polecenie nietypowy przewodnik :) Pomógł poszwendać się po Paryżu i opisuje nie tylko sztampowe miejsca, można znaleźć też wiele ciekawych, mniej znanych miejsc, które warto odwiedzić :)

Byłam w Paryżu turystycznie i mi się przydawała ta książka.

Byłam w Paryżu turystycznie i mi się przydawała ta książka.

• Podróżnicze
  • Podróże