Zapomniany człowiek

Okładka książki Zapomniany człowiek Robert Crais
Okładka książki Zapomniany człowiek
Robert Crais Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Elvis Cole i Joe Pike (tom 10) Seria: Na Celowniku kryminał, sensacja, thriller
Elvis Cole i Joe Pike (tom 10)
Na Celowniku
Świat Książki
2007-05-01
2007-05-01
Andrzej Leszczyński
śmierć śledztwo zagadka detektyw

Prywatny dedektyw Cole prowadzi sledztwo z policjantka Carol w sprawie nieznanego mezczyzny. Dzieki tej sprawie sporo faktow z innego dawnego morderstwa calej rodziny wychodzi na jaw.

bez szału...
Detektyw z niełatwym dzieciństwem szuka mordercy kogoś, kto podał się za jego ojca, którego on nigdy nie poznał. Oczywiście po drodze pojawi się mnóstwo przeszkód, ale doprowadzą nas do mordercy. Dla wnikliwego czytelnika bez zaskoczeń.

bez szału...

dla kogoś kto zaczyna czytać kryminały - może być. łatwo się śledzi postępowanie i motywy.

ksiazka trzymająca w napięciu. wciągająca powieść Craisa. Ciężko się oderwać od ksiazki. Podczas czytania nasuwa się kilka hipotez fajna i przyjemna fabula wsam raz na chłodne zimowe wieczory

Całkiem fajna i dość ciekawa. Ale bez tzw "wow" jak dla mnie. Umiarkowanie polecam 🙂

• Robert Crais
  • Na celowniku