Zauroczona

Okładka książki Zauroczona autora Jane Green, 8372987017
Okładka książki Zauroczona
Jane Green Wydawnictwo: Zysk i S-ka Seria: Kameleon literatura piękna
357 str. 5 godz. 57 min.
Kategoria:
literatura piękna
Format:
papier
Seria:
Kameleon
Tytuł oryginału:
Spellbound
Data wydania:
2005-01-01
Data 1. wyd. pol.:
2005-01-01
Liczba stron:
357
Czas czytania
5 godz. 57 min.
Język:
polski
ISBN:
8372987017
Tłumacz:
Katarzyna Petecka-Jurek
Średnia ocen

6,4 6,4 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup Zauroczona w ulubionej księgarnii

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki Zauroczona

Średnia ocen
6,4 / 10
59 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE o książce Zauroczona

Sortuj:
avatar
79
46

Na półkach:

Opowieść o zaślepieniu, zaufaniu i zauroczeniu nie tylko drugą osobą, ale także wiejskim życiem i naturą.
Żadnej kobiecie nie życzyłabym spotkania na swojej drodze takiego typa jak Joe. Brrr...

Opowieść o zaślepieniu, zaufaniu i zauroczeniu nie tylko drugą osobą, ale także wiejskim życiem i naturą.
Żadnej kobiecie nie życzyłabym spotkania na swojej drodze takiego typa jak Joe. Brrr...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

avatar
33
15

Na półkach:

przynajmniej optymistyczna, no i tez lubie prace w ogrodzie :)

przynajmniej optymistyczna, no i tez lubie prace w ogrodzie :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

avatar
1558
930

Na półkach:

szkoda tylko, że takie przewidywalne zakończenie :(

szkoda tylko, że takie przewidywalne zakończenie :(

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poznaj innych czytelników

155 użytkowników ma tytuł Zauroczona na półkach głównych
  • 82
  • 72
  • 1
18 użytkowników ma tytuł Zauroczona na półkach dodatkowych
  • 11
  • 2
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1

Inne książki autora

Jane Green
Jane Green
Jane Green (nick: "Mummy") to pseudonim literacki Jane Green Warburg, angielskiej autorki powieści dla kobiet. Razem z Helen Fielding uznawane są za twórczynie gatunku zwanego "chick lit" (w wolnym tłumaczeniu: literatura dla lasek). Studiowała na University of Wales w Aberystwyth w latach 1987-88, ale porzuciła studia. Pracowała jako dziennikarka pisząc dla "The Daily Express", "The Daily Mail", "Cosmopolitan" i innych pism. W wieku 27 lat opublikowała pierwszą książkę "Straight Talking" ("Prosto z mostu") , która stała się bestsellerem i zainicjowała jej karierę jako "królowej chick lit". Najczęściej pisze o gotowaniu, wojnie klas, dzieciach, niewierności i przyjaźniach kobiecych.
Zobacz stronę autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Cytaty z książki Zauroczona

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Zauroczona