O granicach poznania. Między wiedzą, niewiedzą i antywiedzą

Okładka książki O granicach poznania. Między wiedzą, niewiedzą i antywiedzą
Krzysztof Mudyń Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls Seria: Biały Kruk filozofia, etyka
filozofia, etyka
Biały Kruk
Oficyna Wydawnicza Impuls
1995-01-01
1995-01-01
Filozofia epistemologia

Okładka książki Kryzysy i ich przezwyciężanie : problemy interwencji i pomocy psychologicznej Dorota Kubacka - Jasiecka, Krzysztof Mudyń
Ocena 0,0
Kryzysy i ich ... Dorota Kubacka - Ja...
Okładka książki Kryzys, interwencja i pomoc psychologiczna. Nowe ujęcia i możliwości Dorota Kubacka - Jasiecka, Krzysztof Mudyń
Ocena 6,0
Kryzys, interw... Dorota Kubacka - Ja...