Kultura muzyczna w perspektywie regionalnej i europejskiej. Studia i szkice

Okładka książki Kultura muzyczna w perspektywie regionalnej i europejskiej. Studia i szkice
Krzysztof Dariusz Szatrawskipraca zbiorowa Wydawnictwo: Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich muzyka
muzyka
Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich
2014-01-01
2014-01-01
muzykologia historia muzyki muzyka polska muzyka rosyjska muzyka XX wieku muzyka XXI wieku kultura kultura muzyczna Warmia Mazury
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę