Klątwa Tytana

Okładka książki Klątwa Tytana
Rick Riordan Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Percy Jackson i bogowie olimpijscy (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Percy Jackson i bogowie olimpijscy (tom 3)
The Titan's Curse
2007-05-11
Agnieszka Fulińska

Okładka książki Przewodnik po świecie herosów Mary-Jane Knight, Rick Riordan
Ocena 7,3
Przewodnik po ... Mary-Jane Knight, R...
Okładka książki Złodziej pioruna. Powieść graficzna Attila Futaki, Rick Riordan
Ocena 7,5
Złodziej pioru... Attila Futaki, Rick...
Okładka książki Morze potworów. Powieść graficzna Rick Riordan, Robert Venditti
Ocena 7,9
Morze potworów... Rick Riordan, Rober...

Przyjemna lektura, dla osób lubiących mitologię. Przygody Percy'ego są miodem na serce.

No co ja mam powiedzieć ? TO BYŁO WSPANIAŁE! Bohaterów już od 1 tomu pokochałam. A świat jest wspaniały.

Już od samego początku się nie nudzimy. Akcja z każdą kolejną stroną nabiera tempa.

Bohaterowie są wspaniale wykreowani. Kocham wszystkich! A humor i lekkość z jaką została napisana książka no poprostu arcydzieło.

Szybko i przyjemnie się czyta. Ja osobiście bardzo kocham mitologię grecką wiec już od początku pokochałam ten świat!

Chyba będzie to moja comfort seria! Czy ja już wspominałam jak bardzo kocham Perce'go?  Nie ? To terz mówię, ON JEST GENIALNYM BOHATEREM!

Błagam czytajcie Perce'go! Nie zawiedziecie się.
Tu jest wszytko czego szukałam i potebowałam!

Szybko i przyjemnie się czyta. Ja osobiście bardzo...

O God! Moja ulubiona część z serii tych arcydzieł, Klątwa Tytana jest genialna - od pierwszej do ostatniej strony. Wszystko tutaj było per-fek-cyj-ne! Fabuła kozak, akcja nie za szybka ani za wolna, a opisy scen walk (jakich w tej serii dużo ;) nie były zbyt trudne do ogarnięcia 😂 Ogólnie świetna część, polecam z całego serca :)

Klątwa Tytana - czy jest warta przeczytania?

Warto zacząć od tego, że pojawia się sporo nowych bohaterów w tym tomie, co jest naprawdę fajne. I co ja mam tutaj pisać... jest to co zawsze - dużo akcji, interesująca fabuła, nowe wątki i w bardzo ciekawy sposób przedstawiony świat mitologii greckiej.

7,5/10

Klątwa Tytana - czy jest warta przeczytania?

7,5/10

Chyba najważniejsza książka w perspektywie kolejnych części. W końcu pojawiają się wszyscy najważniejsi bohaterowie. Emocjonalny roller-coaster.

To już trzecia część i nadal jestem zachwycona. Rick Riordan zrobił świetną serię.
Tym razem Percy i jego przyjaciele muszą zmierzyć się z tytanem i kolejny raz uratować Obóz Herosów i świat.
Po drodze czyha na przyjaciół dużo niebezpieczeństw, ale oni wychodzą z tego niestety nie bez szwanku.
Na szczęście dla nich wszystko kończy się dobrze, co nie zmienia faktu, że dzień jego 16 urodzin zbliża się nieubłaganie - a to oznacza wypełnienie się przepowiedni.
W tej części mamy również do czynienia z uczuciami, których Percy nie miał okazji poznać wcześniej i zaczyna postrzegać swoją przyjaciółkę - Annabeth trochę inaczej niż zwykle. Czy tworzy się tu delikatny wątek romantyczny? Nie wiem, ale szczerze na to liczę. Jestem ciekawa kolejnych przygód herosów i nie mogę się doczekać, aż dorwę się do kolejnej części!

Na szczęście dla nich wszystko kończy się dobrze, co nie zmienia faktu, że...

Świetna książka, polecam!

Świetna książka, polecam!