Sekretna księga Świętego Mikołaja

literatura dziecięca
Monika Podsiadło
Mikołaj święta zima pingwiny

2085

Tę książkę warto poznać dla samych ilustracji! Angelika Stubner stworzyła bowiem coś pięknego. Już sama wklejka jest magiczna a reszta to po prostu czysta magia pobudzająca wyobraźnię dziecka.

Mam jednak jedno zastrzeżenie co do samego wydania. Momentami bardzo ciężko czytało się tę pozycję. Niestety czarna czcionka na ciemnym tle nie była dobrym pomysłem ze strony...

• A1) Bajki☼
  • Dla dzieci