Przebudzanie świętego ciała –tybetańska joga oddechu i ruchu

Okładka książki Przebudzanie świętego ciała –tybetańska joga oddechu i ruchu
2012-01-01
2012-01-01
Joanna Grabiak-Pasiok
joga medytacja

Ciężko mi tę książkę ocenić. Dużo wiedzy "egzotycznej" w jednej książce. Dobrze opisane ćwiczenia Tsa-Lung, zarówno od strony wewnętrznej jak i zewnętrznej. Dołączona płyta DVD dla osób nie znających owych ćwiczeń z praktyki może okazać się nieoceniona. Jeśli ktoś liczy na "ciekawą książkę" którą czyta się z zapartym tchem - muszę rozczarować. Ksiązkę czyta się jak typowy podręcznik. W tłumaczeniu pojawiła się pewna niezgodność, raz używana jest forma żeńska a raz męska. Ale to szczegół. Dla chcących praktykować jogę tybetańską - pięć ćwiczeń Tsa-Lung - polecam!

Dodaj cytat z książki Przebudzanie świętego ciała –tybetańska joga oddechu i ruchu