Fallen Fortress

Robert Anthony Salvatore Wydawnictwo: Wizards of the Coast Cykl: Pięcioksiąg Cadderly'ego (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
Wizards of the Coast
Pięcioksiąg Cadderly'ego (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller

Młody kapłan Deneira Cadderly Bonaduce wyrusza wraz z przyjaciółmi do Zamczyska Trójcy, by skończyć czasy terroru kultu Talony nad obszarem Gór Śnieżnych. Nie spodziewa się jednak ile przeciwności losu napotka po drodze. Starożytny artefakt, wskrzesi najgroźniejszego z Nocnych Masek, a czerwony smok, stanie się sprzymierzeńcem, czy może wrogiem?

Najważniejsze pytanie...

Cały cykl przeczytałem lata temu, chyba ze 3 razy. Całość zawsze bardzo podobała mi się i dlatego wysoka ocena. Historia/fabuła super, napisana wystarczająco dobrze. Ogólnie przyjemna lektura.

Naprawde dobra. Znow duzo humoru i ciekawie rozwinieta

Jest pewien poziom powyżej którego jak już zdążyłem zauważyć książki Salvatore się raczej nie wznoszą. Ta część serii ma jednak jeden plus w stosunku do poprzednich trzech. Ona poniżej jakiegoś poziomu nie spada. W poprzednich częściach łatwo mogłem dostrzec te nierówności. Tym razem od początku do końca pewien poziom został utrzymany przez co czytało się to całkiem dobrze....

Czytałem dość dawno ale pamiętam że byłem pod wrażeniem

Książka jest cienka jak barszcz. Przekolorowana i przesłodzona.

• Forgotten Realms
  • Fantasy