Sprzedaż osobista i zarządzanie zespołem sprzedaży

Okładka książki Sprzedaż osobista i zarządzanie zespołem sprzedaży
Robert Grzybek Wydawnictwo: Helion, Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
Helion, Onepress
2015-11-02
2015-11-02
sprzedaż zarządzanie sprzedażą przywództwo lider zarządzanie

Nie jest to książka do poduszki, ale... Przeczytałam > 90%. Obowiązkowa lektura dla ambitnych sprzedawców i kierowników sprzedaży.

Dodaj cytat z książki Sprzedaż osobista i zarządzanie zespołem sprzedaży