rozwiń zwiń

Strindberg a teatr polski 1890-1970

Okładka książki Strindberg a teatr polski 1890-1970
Andrzej Nils Uggla Wydawnictwo: Instytut Badań Literackich PAN, Fundacja Centrum Międzynarodowych Badań Polonistycznych Cykl: Badania Polonistyczne za Granicą (tom 4) językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Badania Polonistyczne za Granicą (tom 4)
Strindberg och den polska teatern 1890-1970. En studie i reception
2000-01-01
2000-01-01
Ewa Gruszczyńska
august strindberg ekspresjonizm dramat szwedzki XIX wiek naturalizm teatr polski