Final debt

Pepper Winters Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Indebted (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
literatura obyczajowa, romans
angielski
9781519380609
dług dominacja przemoc dark erotyk +18

Tak jak w przypadku poprzedniego tomu, historia już tak nie wciąga, ciągłe zwroty akcji spowszedniały, a rozterki bohaterów się dłużą. Ogólnie fabuła jest ciekawa, lecz musiałam pomijać fragmenty by dotrwać do końca.

"Wrought in fire and moulded by sins. My blood forged with terror; my body formed from mistakes and wrong turns. Debts. Contracts. Vengeance. And no matter how I raged to be free, to end my predetermined inevitability, I couldn't find a way to triumph."

Ech... i tak to już właśnie jest, że kiedy cos jest na początku dobre i uzależniające, to potem z biegiem czasu coraz...

Książka już od pierwszych stron wprowadza atmosferę napięcia i grozy i łapie za serducho. Zapowiedź w pierwszym rozdziale tego, co się będzie za kilka dni działo przyprawia o palpitacje serca. A im dalej, tym jest coraz ciekawiej i niebezpieczniej.
Nila wyrusza w ostatnią podróż swojego życia, pozostał jej niecały tydzień do spłaty ostatecznego długu. Czy podążający w ślad...

• Po angielsku
  • Szukam
  • 2020
  • Brak Tłumaczenia
  • Chcę w prezencie
  • Dark
  • Dark Erotica

Dodaj cytat z książki Final debt