Komiksownia nr 2. W hołdzie Januszowi Chriście

Okładka książki Komiksownia nr 2. W hołdzie Januszowi Chriście
Jakub BabczyńskiZuzanna Dominiak Wydawnictwo: Pracownia Komiksowa Seria: Komiksownia komiksy
50 str. 50 min.
2010-06-01
50 min.
komiks antologia Janusz Christa

Patronaty LC

Okładka książki AKT 22 (wrzesień 2019) Tadeusz Baranowski, Krzysztof Churski, Jacek Frąś, Karol Jesiołkiewicz, Krzysztof Otorowski, Marcin Rustecki, Rafał Śladowski, Dominik Szcześniak, Piotr Wojciechowski, Jarosław Wojtasiński, Zvyrke
Ocena 8,0
AKT 22 (wrzesi... Tadeusz Baranowski,...
Okładka książki Amelka Michał Ambrzykowski, Krzysztof Budziejewski, Piotr Burzyński, Jarosław Ejsymont, Jacek Frąś, Konrad Guliński, Artur Hejna, Mariusz Hołod, Nikita Jaworowska, Kura, Agata Matraś, Piotr Rosner, Jan Sidorownin, Jan Skarżyński, Adam Święcki, Anna Teodorczyk, Andrzej Włudecki, Jarek Wojtasiński, Mariusz Zabdyr, Wu Zieliński, Zvyrke
Ocena 8,3
Amelka Michał Ambrzykowski...
Okładka książki Jak wytresować Cthulhu. Tom II. Coś na dachu Jacek Frąś, Maciej Jasiński
Ocena 8,0
Jak wytresować... Jacek Frąś, Maciej ...

Mogą Ciebie zainteresować

Dodaj cytat z książki Komiksownia nr 2. W hołdzie Januszowi Chriście