100 bajek dla chłopców

Okładka książki 100 bajek dla chłopców
praca zbiorowa Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: 100 bajek literatura dziecięca
literatura dziecięca
100 bajek
365 Bedtime Stories vol. 1,2,3
Egmont Polska
2014-01-01
2014-01-01
Disney bohaterowie filmów Disneya dla chłopców

Mam mieszane odczucia po przeczytaniu tej książki. Większość historii jest zwyczajnie nudna. Poza tym są one króciutkie (na 2 strony każda), wyrwane z kontekstu i wypadałby znać wszystkie postacie z każdej z bajek, aby się w nich jako tako odnaleźć. Mój synek też średnio zadowolony, stąd też i średnia ocena :)

100 krótkich opowieści o bohaterach znanych z filmów Disneya, w sam raz na dobranoc.

• Basia przeczytała z mamą
  • Gucio czyta
  • 2016
  • Z biblioteki
  • Przeczytane w 2019 r.
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Lit. dziecięca
  • Córka

Dodaj cytat z książki 100 bajek dla chłopców