Muscle cars. Samochody siłowe

2014-01-01
Jerzy Majszczyk
Muscle car motoryzacja Mustang Charger Challenger GTO Camaro Firebird

Na półkach: , , , , ,

Gdyby sądzić książkę po okładce czy tytule, można by uznać tę książkę za kompletne nieporozumienie - album ze zdjęciami, który nie ma pojęcia, o czym jest. Gdyby uznać, że pierwsze zdanie recenzji ją streszcza, można by uznać tę recenzję za niepochlebną. W obu przypadkach - błąd.

Nie jest to tylko typowy "album z ładnymi zdjęciami", zawierający jedno zdanie opisu na stronę...

• Pozytywne zaskoczenie!
  • Typ B: Gatunek: Techniczna