The Personal MBA: A World-Class Business Education in a Single Volume

Okładka książki The Personal MBA: A World-Class Business Education in a Single Volume
Josh Kaufman Wydawnictwo: Portfolio biznes, finanse

• Finanse do przeczytania
  • 000 !Prowokacja!
  • Chcę kupić
  • Angielski

Dodaj cytat z książki The Personal MBA: A World-Class Business Education in a Single Volume

Mogą Cię zainteresować

Okładka książki Geografia 1 (podręcznik licealny) Ewa Lipińska, Małgorzata Sobańska, Wojciech Wiecki
Ocena 7,0
Geografia 1 (p... Ewa Lipińska, Małgo...
Okładka książki Biznes w Chinach Jacek Bartosiak, Bogdan Góralczyk, Radosław Pyffel
Ocena 8,3
Biznes w Chinach Jacek Bartosiak, Bo...
Okładka książki Kryptowaluty, dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów? Szczepan Bentyn, Michał Grzybkowski
Ocena 7,6
Kryptowaluty, ... Szczepan Bentyn, Mi...