Język i nieświadomość. Podstawy teorii psychoanalitycznej Jacques'a Lacana

Hermann Lang Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria Seria: Media nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Die Sprache und das Unbewußte. Jacques Lacan Grundlegung der Psychoanalyse
Paweł Piszczatowski
słowo/obraz terytoria
Lacan Freud Hegel Heidegger psychoanaliza filozofia psychologia kliniczna psychoterapia poststruktualizm strukturalizm hermeneutyka nieświadomość język mowa dyskurs Inny
Die Sprache und das Unbewußte. Jacques Lacan Grundlegung der Psychoanalyse
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Paweł Piszczatowski
Media