Sława i fortuna. Listy Stanisława Lema do Michaela Kandla 1972-1987

Stanisław Lem Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Literackie
listy
biografia, autobiografia, pamiętnik
listy

Oficjalne recenzje i

Dla lemofilów i lemologów

[ 17 ] Link do recenzji

Obcowanie z Lemem, tym gigantem myśli, jest zawsze ucztą intelektualną. W tym zbiorze listów z lat 70. do swojego tłumacza na j.angielski mówi Lem szczerze o swoim życiu, interpretuje swoje dzieła, wyraża opinie o stanie Polski i świata. Sporo tam perełek i aforyzmów, które trzeba wyłuskać w morzu dyskusji translatorskich i opinii o strategiach wydawniczych. Niemniej to...

• Stanisław Lem
  • Inne
  • Kupione-2017
  • Lem Wydanie I posiadam
  • Lem Wydanie I
  • 02. Kindle_czekają
więcej mniej

Stanisław Lem Sława i fortuna. Listy Stanisława Lema do Michaela Kandla 1972-1987 Zobacz więcej