Martynka i tajemniczy książę

dziewczynka przygody książę
Martynka
literatura dziecięca
dziewczynka przygody książę

Niektóre dzieci mają problem ze skupieniem się na treści czytanej książki. I nie jest to ich wina - w końcu dzieci są pełne zapału, energii, przez ich umysł przewijają się setki myśli i szalonych pomysłów. Bywa jednak tak, że dobrze dobrana książka zaciekawi naszą pociechę na tyle, aby dotrwała do końca powieści.
Dzisiaj pragnę przedstawić Wam kolejną książkę, wartą uwagi:...

Taka sobie opowiastka o pobycie w Wenecji. Niby, że na planie filmowym, że trwający karnawał. Trochę dziwna historyjka spotkania z małym chłopcem, chwilami wrażenie, że dzieje się coś niedobrego, dookoła ludzie w maskach (i tu, te wrażliwsze dzieci, mogą mieć kłopoty przed snem, bo tekst wprowadza nas w taki lekko niepokojący nastrój).
Właściwie, interesujące są tylko...

• Dzieciństwo
  • 2018
  • Mama czyta Lili
  • Dla dzieci
  • Martynka
  • Dzieci
  • Książki z dzieciństwa
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Martynka i tajemniczy książę