Kup teraz - 13 ofert w cenie od 12.90 zł do 18.47 zł

Między interwencją a interakcją. Lokalne grupy działania w społecznościach wiejskich

Izabella Bukraba-RylskaRyszard Kamiński Wydawnictwo: Scholar nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Scholar
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2011-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Lokalne dziedzictwo kulturowe w doświadczeniu mieszkańców wsi Izabella Bukraba-Rylska, Burdyka Konrad, Maria Wieruszewska
0,0
Lokalne dziedz... Izabella Bukraba-Ry...
Okładka książki Stan i zróznicowanie kultury wsi i małych miast w Polsce. Kanon i rozproszenie Izabella Bukraba-Rylska, Wojciech Józef Burszta
0,0
Stan i zróznic... Izabella Bukraba-Ry...