Weronika zmienia zdanie

literatura kobieca uczucia związek singiel
literatura piękna
978-83-7785-083-1
literatura kobieca uczucia związek singiel

Na tylnej okładce widnieje rekomendacja: "to idealne czytadło na poprawę nastroju. Lekkie, smaczne i dowcipne" i tym właśnie ta książka jest ;) Momentami główna bohaterka mocno irytuje swoimi napadami irracjonalnej zazdrości, ale mimo to książka stanowi przyjemną odskocznię.

Idealna na wakacje, na poprawę humoru. Po prostu świetna książka. Polecam

Irytująca i przewidywalna do bólu. Czytadło dla pensjonarek.

lekka, przyjemna,kobieca

Dawno nic mnie tak nie zaczarowało. Straciłem poczucie czasu. Fabuła może nie jest mistrzowska jednak jest taka ciepła, podnosząca na duchu.

Od czasu lubię przeczytać książkę "łatwą, lekką i przyjemną". Taką babską o miłości, rodzinie, z śmiesznymi sytuacjami i tekstami. Taka właśnie jest ta książka opowiadająca perypetie zakręconej Weroniki i jej szalonej rodzinki ;-)

Książkę kupiłam zainteresowana informacją iż jest to polski odpowiednik Dziennika Bridget Jones ale szczerze nie dorównuje Dziennikowi w niczym. Książka dla zabicia czasu ale prócz tego że szybko się ją czyta niczym się nie wyróżnia. Mnie nie porwala ani nie uzekła

To miała być polska Brighet Jones? Nie widzę w postaci Weroniki po za nadmiarem kilogramów ani odrobiny charakteru Brighet. Szczerze męczyłam się czytając tą książkę i już wątpiłam w to, że uda mi się ją skończyć. Fabuła strasznie się ciągnie, dzień po dniu, po czym na ostatnich stronach nagłe przyspieszenie o kilka miesięcy. Do tego napisana dziwnym językiem, słowami,...

Mnie nie przekonała.
Przyciągnęła mnie opisem bycia odpowiednikiem Dziennika Bridget Jones. Niestety nim nie jest, w żadnym stopniu. Uśmiechnęłam się może cztery razy, przez 200 stron nawet jakoś przemknęłam, ale kolejne 100 było męczarnią... Niby coś się działo, niby nawet "spoko" fabuła, ale niestety sposób przedstawienia lakoniczny, zbyt szczegółowy i obfity w dialogi....

Właśnie skończyłam czytać tą książkę i jestem naprawdę pod wrażeniem, rzadko zdarza mi się, że chcę więcej chcę nadal wiedzieć co słychać u Weroniki... Naprawdę bardzo fajna książka :)

• 2014
  • 2013
  • Przeczytane 2013
  • Literatura polska
  • Przeczytane 2014
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Weronika zmienia zdanie