Władca Pierścieni: Powrót Króla. Filmowe postacie i miejsca

Okładka książki Władca Pierścieni: Powrót Króla. Filmowe postacie i miejsca
Jane Johnson Wydawnictwo: Amber Cykl: Władca Pierścieni: Filmowe postacie i miejsca (tom 3) albumy
albumy
Władca Pierścieni: Filmowe postacie i miejsca (tom 3)
The Lord of the Rings - The Return of the King - Visual Companion
Amber
2003-11-01
2003-11-01
83-241-1087-9
Aleksandra Jagiełowicz
Władca Pierścieni Tolkien

Ostatni, wieńczący serię, ilustrowany przewodnik przez postacie i miejsca Władcy Pierścieni. Trzyma poziom, ilustracje odpowiednio dobrane. Idealny dla każdego fana twórczości Tolkien i ekranizacji Jacksona.

super

super

Polecam każdemu kto obejrzał film🙂💖

Polecam każdemu kto obejrzał film🙂💖

1914

Trochę gorsza od pozostałych części. Opisy wydawały mi się pisane na siłę,aby zapełnić kartę. Mimo wszystko podobało mi się :)

Dodaj cytat z książki Władca Pierścieni: Powrót Króla. Filmowe postacie i miejsca