The Punishment of Nicollet

Evangeline Anderson Wydawnictwo: Loose Id literatura obyczajowa, romans
Loose Id
2005-01-01
2005-01-01

Krótka, wciągająca opowieść z mocnymi scenami erotycznymi. On właściciel dużego rancza w Kolorado, ma poukładane życie, gdzie nie ma miejsca na poważne związki. Jest mroczny i lubi być dominantem. Gdy w jego życie wkracza zagubiona 13latka podrzucona przez własną siostrę wszystko się zmienia.
Ale gdy ta dziewuszka dorasta, dojrzewa i postanawia zdobyć ukochanego Jacka, zaczynają się dla niego prawdziwe kłopoty. Bo jak oprzeć się takiej pokusie. Gdy wydaje się ona być spełnieniem jego najskrytszych pragnień.
Może całość nie jest zbyt odkrywcza, ale bardzo mnie wciągnęła, i przeczytałam ją na jednym oddechu.

Jack Kemp jest samotnym mężczyzną i właścicielem dużego rancza Lazy G,zajmuje się hodowlą koni.Od dawna nie miał kobiety,jego wybujały i mroczny temperament seksualny charakteryzuje potrzeba zdominowania kochanki i ukarania jej w razie potrzeby.Gdy w jego życiu pojawia się młodziutka Nicollet podrzucona przez jego siostrę,mężczyzna musi przewartościować swoje życie i zająć się jej wychowaniem.Po kilku latach Nicky dojrzewa i po powrocie ze szkoły postanawia zdobyć to,na czym jej najbardziej zależy:miłość Jacka,w którym się kocha od dawna i jego samego.Nicky prowokuje go wszelkimi sposobami,jednak nieugięty Jack opiera się jej zdając sobie sprawę,że jest za młoda i łączy ich zbyt bliska więź rodzinna.W końcu dziewczyna przekracza granice i Jack decyduje się wymierzyć jej karę-lanie pasem.Podczas wykonywania kary Nicollet podnieca się niesamowicie,a Jack jest bliski złamania się i przekroczenia własnych barier.Jednak w porę się opanowuje,co tylko podsyca w Nicky determinację w osiągnięciu zamierzonego celu.Wkrótce jej wysiłki zostają nagrodzone i Jack daje się ponieść własnej żądzy i pożądaniu.Niespodziewanie pojawia się matka Nicky i zastaje oboje w dwuznacznej sytuacji...
Bardzo obrazowo napisana książka,pełna niezaspokojonych pragnień,żądz i unoszącego się w powietrzu zapachu seksu.Nicky próbuje udowodnić Jackowi,że nie jest już małą dziewczynką,ale pełnowartościową kobietą z pragnieniami,marzeniami i rozbudzonym apetytem na seks.Jack natomiast dostrzegając przemianę niewinnej Nicky w pełnokrwistą kusicielkę,walczy ze swym pożądaniem i chęcią spróbowania zakazanego owocu.Jego bezsilny opór zostaje w końcu złamany,a mroczna strona charakteru uwalnia się.W książce aż iskrzy od napięcia seksualnego,całość czyta się szybko i na jednym wdechu.Gorąco polecam!!!

Cóż... nie oszukujmy się Jack nie był, aż tak odporny na próby Nicollet. Gdyby faktycznie ją traktował jak córkę nie doszło by do tej sytuacji. To pokazuje jak zachowuje się większość facetów, którzy są niby tacy doskonali. Dobra od razy mówię, że go nie lubię dlatego nie ma pochlebnych opinii.

Nie dałam rady skończyć mimo, że to bardzo króciutka książeczka. W połowie się poddałam, to jest praktycznie o niczym! Nawet sceny seksu nie za bardzo na mnie działały. Chyba głównie przeszkadzał mi zewnętrzny narrator, który sprawiał, że to wszystko było pozbawione namiętności i uczucia. Nie polecam!

Kolejna z powiastek Anderson, szczerze powiedziawszy liczyłam na coś lepszego. Śmiałe sceny, śmiałe zachowanie głównej bohaterki i powściągliwość Jacka było czymś co mnie zaciekawiło.
Niemniej autorka miewała lepsze pomysły i lepsze realizacje.
5/10

Polecam tylko fanom, którzy chcą przeczytać całą twórczość.

Niemniej autorka miewała lepsze pomysły i lepsze realizacje.
5/10

Polecam tylko fanom, którzy chcą przeczytać całą twórczość.

Krótka i bardzo oklepana historia - dosłownie oklepana, jeżeli ktoś czytał to wie o co mi chodzi :) Niby to bdsm, a niby to nie wiem co to było. Dziwne porno książkowe z tego wyszło. Autorka jednak dobrze pisze i łatwo się wciągnąć w treść, więc pewnie sięgnę po inne książki tej autorki.

Jest to krótkie opowiadanie, powiedzmy o "zakazanym owocu" ale patrząc na to pod innym kątem zdajemy sobie sprawę z tego, iż w końcu to opowieść o miłości, miłości, która trwała latami a teraz przyszło pożądanie. W końcu Jack jest mężczyzna a Nicollet młodą, dojrzewającą kobietą, która teraz zrobi wszystko aby Jack pozbawił ją dziewictwa. Śmiałe pobudzające sceny erotyczne i momentami zabawne i wyuzdane słowa Nicol oto co tu znajdziecie.

Tak na serio, to nie wiem, dlaczego sięgnęłam po tę pozycję...chyba ciekawość, bo generalnie nic innego mnie skłonić nie mogło, niestety ;) Po okładce i tytule można się spodziewać niezłej akcji, ale tylko to oczekiwanie nam pozostaje...zbyt krótka, historia sama w sobie może i ciekawa, gdyby była bardziej rozwinięta i co dla mnie najgorsze, zawiało zwykłym harlequinem, a szkoda ;(

Ot...taka historyjka...nic poza tym..

Ot...taka historyjka...nic poza tym..

Chyba najgorsza z książek P.Anderson, a szkoda bo lubię książki tej autorki :)

Chyba najgorsza z książek P.Anderson, a szkoda bo lubię książki tej autorki :)

• Romans
  • Romanse