Rozwój osobisty człowieka rozumnego

Okładka książki Rozwój osobisty człowieka rozumnego
Steve Pavlina Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
poradniki
Personal development for smart people : the conscious pursuit of personal growth
MT Biznes
2008-01-01
2008-01-01
978-83-61732-77-8
Urszula Zinserling
Osobowość Samorealizacja

Bardzo dobra pozycja książkowa. Polecam. :)

Dość kompleksowa książka, starająca się przedstawić zagadnienie rozwoju osobistego możliwie szeroko. Autor na początku przedstawia ogólne zasady, które następnie stosuje w poszczególnych dziedzinach życia. Mimo tego, że książka mogłaby być krótsza i często bardziej konkretna - uważam ją za wartościową a rady Pavliny są przydatne, zdroworozsądkowe i takie, które każdy może...

Bardzo ciekawy punkt patrzenia na świat. Autor przedstawia że całe doskonalenie się można rozłożyć do zaledwie kilku bazowych konceptów. Przymykając oko na te sztuczne ramy i klasyfikatory (które poniekąd mogą być potrzebne do prawidłowego zmapowania poglądów autora) książka jest bardzo ciekawa.

książka pomocna, ale bez cudów. No i dobrze.

Szczerze polecam osobom chcącym się doskonalić i pracować nad charakterem.Powiedziałabym,że to taki elementarz podstawowych zasad , które pozwolą podążać przez życie bardziej świadomie.
Steve Pavlina, zanim poświęcił się pomocy innym w pracy nad rozwojem osobistym, pracował w branży komputerowej- pisał programy.
Wiele firm wpuszczając na rynek jakiś program komputerowy...

Tę książkę napisał kompletny pacan i gość który na niej chciał zobic- lektura płytka głupia i zasadnoczo bezwartościowa : ble ble ble - ale jestem WIELKI

• Rozwój osobisty
  • 2012