Video in Action. Recipes for Using Video in Language Teaching

Okładka książki Video in Action. Recipes for Using Video in Language Teaching
Susan StempleskiBarry Tomalin Wydawnictwo: Prentice Hall językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Prentice Hall
1990-01-01
Data 1. wydania:
1990-01-01
angielski
0-13-945619-8
język angielski angielski edukacja nauczanie nauczyciel wideo
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Światowe kultury biznesu Mike Nicks, Barry Tomalin
Ocena 6,3
Światowe kultu... Mike Nicks, Barry T...