Grzeczna dziewczynka i zły chłopak

Jo Leigh Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Gorący Romans Ekstra literatura obyczajowa, romans
Sensual Secrets
Tatiana Grzegorzewska
Harlequin Gorący Romans Ekstra

Okładka książki Tylko Las Vegas Stephanie Bond, Jo Leigh, Joanne Rock
Ocena 6,6
Tylko Las Vegas Stephanie Bond, Jo ...
Okładka książki Tajemnica obrazu Julie Kenner, Jo Leigh, Nancy Warren
Ocena 5,4
Tajemnica obrazu Julie Kenner, Jo Le...
Okładka książki Smak ryzyka Caroline Burnes, Jo Leigh
Ocena 6,0
Smak ryzyka Caroline Burnes, Jo...

Rewelacja!!!

"Grzeczna dziewczynka i zły chłopak" - tytuł banalny, prosty... Tak jak ta książka. Czytadło na zabicie czasu i, gdy ma się ochotę przeczytać coś łatwego, nieskomplikowanego. W tej historii od początku do końca wiadomo jak potoczą się losy jej bohaterów. Książka, kiedy potrzebuje się przeczytać coś niewymagającego.

Każda z nas marzyła kiedyś o ognistym romansie z niebezpiecznym i tajemniczym motocyklistą.Amelia jest studentką I-go roku etyki i godzinami przesiaduje w kafejce internetowej pisząc pracę oraz prowadząc swój pamiętnik na stronie "Prawdziwe zwierzenia". Ukrywając się pod pseudonimem Grzeczna dziewczynka opisuje swoją fascynację Jayem,w którym kocha się od jakiegoś...

Książka o tym jak fantazje się spełniają.

• 2014
  • Harlequin