John Lennon o sobie

biografia, autobiografia, pamiętnik
Jędrzej Polak
john lennon lennon the beatles

Cały Lennon :)
Tylko jedna uwaga - jego słów nie należy brać jako absolutne 100% fakty, są bardzo subiektywne. Mimo wszystko, fajnie było poznać fakty widziane jego oczami.

Jedynym minusem tej książki jest to, że tłumacz w wypowiedziach Lennona tłumaczył również tytuły niektórych utworów, czego się przecież nie robi. "Mother" to "Mother", taki tytuł nosi ta piosenka, a nie "Matka". Tłumacz nie jest też konsekwentny, bo już np. tytuł "Imagine" podał w oryginale.

Poza tym, John jakiego znamy i kochamy :) Ciekawy wybór jego słów. Czyta się z...

• Biografie
  • Chcę w prezencie