John Lennon o sobie

Britannica Press
1991-01-01
1991-01-01
Jędrzej Polak
john lennon lennon the beatles

Okładka książki John Lennon. Listy Hunter Davies, John Lennon
Ocena 7,7
John Lennon. L... Hunter Davies, John...
Okładka książki 64 piosenki Beatlesów w wersji polskiej. Na głos z tekstem i funkcjami harmonicznymi Marek Cieśla, George Harrison, John Lennon, Paul McCartney, Ringo Starr
Ocena 7,0
64 piosenki Be... Marek Cieśla, Georg...

Cały Lennon :)
Tylko jedna uwaga - jego słów nie należy brać jako absolutne 100% fakty, są bardzo subiektywne. Mimo wszystko, fajnie było poznać fakty widziane jego oczami.

Cały Lennon :)

Jedynym minusem tej książki jest to, że tłumacz w wypowiedziach Lennona tłumaczył również tytuły niektórych utworów, czego się przecież nie robi. "Mother" to "Mother", taki tytuł nosi ta piosenka, a nie "Matka". Tłumacz nie jest też konsekwentny, bo już np. tytuł "Imagine" podał w oryginale.

Poza tym, John jakiego znamy i kochamy :) Ciekawy wybór jego słów. Czyta się z przyjemnością. Do tego ponad połowę książki zajmują zdjęcia.