Książka o fotografowaniu. Wydanie III rozszerzone

Andrzej A. Mroczek Wydawnictwo: Helion poradniki
Helion
poradniki

Bardzo dobra, choć momentami skomplikowana.

Po trzecie (rozszerzone) wydanie Książki o fotografowaniu Andrzeja A. Mroczka sięgnąłem ot tak sobie. Nagle poczułem potrzebę jej przeczytania, która przyszła znikąd i bez wyraźnej przyczyny. Nie czytałem żadnej recenzji, nie miałem w ręku poprzedniej edycji, nie wiedziałem nawet do kogo ta publikacja jest adresowana. Do amatora czy profesjonalisty, początkującego czy...

• Fotografia
  • Fotografia
  • Chcę w prezencie
  • Poszukiwane
  • Fotografia i okolice
  • 0.0.Posiadam+
  • Fotografia/Grafika
więcej mniej

Andrzej A. Mroczek Książka o fotografowaniu. Wydanie III rozszerzone Zobacz więcej