Zapłatą będzie śmierć

Inge Löhnig Wydawnictwo: Initium Cykl: Konstantin Dühnfort (tom 1) Seria: Seria Kryminalna kryminał, sensacja, thriller
Der Sünde Sold
Agnieszka Hofmann
Initium
Der Sünde Sold
Konstantin Dühnfort (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Agnieszka Hofmann
Seria Kryminalna

Niezwykle polecam wszystkim! Doskonała seria :)

Niestety mam bardzo mieszane uczucia co do tej książki. Zapowiadała się naprawdę dobrze. Spokojna wioska, mieszkańcy skrywający mroczne tajemnice, zaginięcie dziecka. Małe miasteczko- jako miejsce akcji- daje naprawdę wiele możliwości. Mam poczucie, że tutaj autorka trochę zmarnowała potencjał. Nie odczułam zamkniętej społeczności, mieszkańcy dosyć chętnie rozmawiali o...

Kolejny świetny kryminał w tym miesiącu! Jestem bardzo zadowolona z tej książki, tym bardziej, że doczytałam, że jest to pierwszy tom cyklu, więc mam nadzieję, że po krótkich poszukiwaniach będę mogła nadal śledzić losy Konstantina Dühnforta ☺

Tym razem akcja dzieje się w Niemczech. Poznajemy Agnes, która po dramatycznych przejściach przeprowadza się do nowego domu w małej...

Z racji tego,że wcześniej nie posiadałem zbyt dużo czasu,mam małe doświadczenie w czytaniu.Tę ksiązke,zakupiłem w kiermaszu,we Włądysławowie.Z początku z nudów,pózniej z chęcia,w pare dni przeczytałem.Bardzo mi sie spodobała akcja,która byłą zwięzła,oraz fabula.polecam

To była dobra książka i czytało się ją dobrze 😊 Bardzo przypominała mi powieści mojej ukochanej P. Lackberg. Taka obyczajówka z kryminałem - to właśnia jedna z moich ulubionych kategorii. Mam jak najbardziej ochotę na drugi tom, tym bardziej że ten jest debiutem. I tak sobie myślę i się zastanawiam czy to nie jest przypadkiem moja pierwsza książka niemieckiego autora 😊
Polecam

Książka jak na debiut autorki okazała się na prawdę dobra. Szybko się czyta, wątek jaki poruszony bardzo ciekawy. Kolejny plus za to,że to powieść kryminalna, czego chcieć więcej :). Polecam

Przewidywalna, akcja ciągła się strasznie.

Styl przyjemny, ale fabuła niezbyt skomplikowana, zagadka kryminalna niestety rozczarowuje, a zakończenie infantylne.

Rewelacyjna jeśli takiego określenia można użyć opisując kryminał. Trzyma w napięciu. Fajnie nakreślone niemieckie społeczeństwo. Czyta się bardzo dobrze. W tempie.

Jest to pierwsza książka o cyklu przygód komisarza Dühnfort'a, który zajmuje się wyjaśnieniem kto i w jakim celu uprowadził kilku letniego Jakuba.Rozpoczyna się mozolne śledztwo, które przez długi czas do niczego nie prowadzi.Dodatkowo pojawiają się kolejne zaginięcia i morderstwa.Oprócz śledztwa opisane są losy głównych bohaterów.Mimo, iż akcja nie trzyma w stu procentowym...

• 2013
  • 2018
  • 2019
  • Kryminał
  • Szukam

Dodaj cytat z książki Zapłatą będzie śmierć