Wstępniak : człowiek, który był w "Bildzie" Hansem Esserem

1982-01-01
1982-01-01
Henryk Wandowski
Niemcy dziennikarstwo prasa brukowce

Straciła na aktualności, to co w niej opisano jako szokujące, dziś jest normą.

Wallraff podejmuje tematy trudne i niewygodne dla możnych tego świata spod znaku dolara ubranych w garnitury od Armaniego . Moja przygoda z nim zaczęła się od „Nowego Wspaniałego Świata”, który przeczytałem w maju tego roku. We „Wstępniaku” obnaża mechanizmy, którymi jesteśmy omotani na co dzień… Pokazuje jak media w służbie kapitałowi i doraźnym korzyściom gotowe są na...

• Reportaż
  • Chcę w prezencie
  • Poszukiwane
  • Poszukuję
  • Zakupy!
  • _mam
  • Socjologia i Ekonomia

Dodaj cytat z książki Wstępniak : człowiek, który był w "Bildzie" Hansem Esserem