Skuteczna sprzedaż czyli techniki najlepszych handlowców

Okładka książki Skuteczna sprzedaż czyli techniki najlepszych handlowców Tom Bird, Jeremy Cassell
Okładka książki Skuteczna sprzedaż czyli techniki najlepszych handlowców
Tom BirdJeremy Cassell Wydawnictwo: Edgard biznes, finanse
biznes, finanse
Brilliant Selling. What the best salespeople know, do and say
Edgard
2011-01-01
2011-01-01
Jacek Środa

Książka obfituje w mnóstwo ćwiczeń. Z pewnością wrócę do niej raz jeszcze! Polecam, jak każdą z wydawnictwa Samo sedno! Nigdy się jeszcze nie zawiodłam.

Skuteczna sprzedaż to książka opisująca najlepsze techniki sprzedaży i jak krok po kroku doprowadzić daną transakcje do skutku.

Bardzo podobało mi się podejście autorów do sprawy ze strony fizycznej jak i psychologicznej. Pokazywali jak się zachowywać w danej sytuacji i co pozwoli nam przekonać klienta do naszych usług. Bardzo fajnie było też opisane jak krok po kroku trzeba w detalach podchodzić do donej sprawy i jak wszystko co robimy jest ważne. Jedyny minus to taki że autorzy głównie skupiali się na dużych firmach jednak można samemu wywnioskować jak to ma się przełożyć na mały biznes. Barkuje mi tę momentu kiedy firma się otwiera a nie jak już całkowicie funkcjonuje i chce poprawić sprzedaż. Jednak wiedz bardzo przydatna i warta poznania. Polecam!

Przeczytane, zaczynam wcielać pomysły w życie. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Przeczytane, zaczynam wcielać pomysły w życie. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Konkretna, ale momentami zbyt ogólnikowa. I to nadmierne akcentowanie określeń typu "najlepsi światowi handlowcy". Nie zmienia to faktu, że napisana lekko i przystępnie.

• Sprzedaż
  • Poradniki
  • Sprzedaż - do przeczytania
  • Firma

Dodaj cytat z książki Skuteczna sprzedaż czyli techniki najlepszych handlowców