Changing the Game

Okładka książki Changing the Game Jaci Burton
Okładka książki Changing the Game
Jaci Burton Wydawnictwo: Berkley Books Cykl: Play by Play (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Play by Play (tom 2)
Berkley Books
2011-08-02
2011-08-02

Historia Gavina i Liz wydawała mi się trochę ciekawsza od pierwszej części, ale to może dlatego, że skupiłam się na Liz i jej emocjach. W pierwszej części była bardzo wredna i oziębła, a tu okazuję się, że nie do końca taka jest, ma uczucia i to skierowane na Gavina. Momentami naprawdę było mi jej szkoda, ponieważ wiem, że przegięła wcześniej, jednak sposób w jaki była tu traktowana przez Micka początkowo był w porządku, Liza na to zasłużyła, ale jak to się przeciągało to zwyczajnie robiło się przykre. Gavin też się nie popisał nie stojąc murem za Liz.

Ksiazka jest ok. Troche zrazila mnie schematycznosc wzgledem czesci pierwszej. Hstoria do bolu przewidywalna -nawet teksty bohaterow dokladnie takie same, jak w poprzedniej czesci. Czytajac druga polowe ksiazki troche sie meczylam. Na razie dam sobie spokuj z dalszymi czesciami.

Na półkach: , , , , , , ,

Changing the Game - książkę zaczęłam jakiś czas temu…i cóż mieliła ją też jakiś czas…niby fajny motyw - sportowców uwielbiam - ale tu denerwowała mnie schematyczność i ilość seksu…niby coś się dzieje ale fabuła jest nudnawa…książka jest napisana lekkim i przystępnym językiem…więc powinno się ją czytać szybko - a jednak zabrakło magii, większych uczuć…za to okładka jest cudna…

Pamiętacie wkurzającą Liz z pierwszej części? Okazało się, że nie jest taka zła :) Nie oceniaj książki po okładce. A poza tym każdy z nas popełnia błędy, prawda?
Są iskry, emocje i wiadomo... seks, mnóstwo seksu :)
książka z serii "na dobry sen" ;)
polecam całą serię

Są iskry, emocje i wiadomo... seks, mnóstwo seksu :)
książka z serii "na dobry sen" ;)
polecam całą serię

Elizabeth Darnell - agentka sportowa, zimna karierowiczka bez uczuć oraz Gavin Rile młodszy brat Micka, baseballista. Historia ich związku, wzlotów i upadków. Niestety cała historia ich związku mam wrażenie że była drugoplanowa, a na pierwszym planie wysunął się ogrom sexu, opisów, sposobów dochodzenia i orgazmów. Jak dla mnie było tego za dużo, przesycenie. Ileż można czytać w kółko tych samych opisów, a cała ciekawa historia ich związku została w tle.

hmm.. czy tylko mi się wydaję, że czytając drugą część czuje się Déjà vu?
Poza ich dramatem po którym sama miałam ochotę kopnąć Gavina końcówka książki mi się odrobinę dłużyła.. Gdybym nie przeczytała pierwszej części to zapewne spodobałoby mi się bardziej:)
Mimo wszystko sięgnę po 3 część:D jestem ciekawa Jenny i Ty'a:))

hmm.. czy tylko mi się wydaję, że czytając drugą część czuje się Déjà vu?
Mimo wszystko sięgnę po 3 część:D jestem ciekawa Jenny i Ty'a:))

Uczciwie mówię... z każdą książką seria jest coraz lepsza. Dużym plusem jest to, że nie skupia się wokół jednego sportu. W każdej książce inny sportowiec gra pierwsze skrzypce. Tym razem mamy baseballistę i jego pyskatą agentkę (uwielbiam ją).
Polecam:)

Polecam:)

Na półkach: , , , , , ,

Elizabeth Darnell - agentka sportowa, zimna karierowiczka bez uczuć.
Gavin Riley - młodszy brat Micka, baseballista grający w Major League Baseball, kobieciarz niedążący do zobowiązań.
Co wydarzy się pomiędzy tą dwójką? Agentka i jej klient. Dwa dominujące charaktery, które skrywają w sobie wiele niespodzianek.

Uczucia po przeczytaniu mam mieszane, raz lepsze, raz gorsze.
Początek (tak gdzieś 1/3) mnie nie przekonywał, ani nie wciągał, ani nie rozgrzewał, trochę irytował... czytałam, bo czytałam.
Potem było trochę lepiej, ze wzlotami i upadkami, ale jednak czytało mi się to z większą przyjemnością. Bohaterowie zaczęli walczyć bardziej ze swoimi uczuciami, ale także zaszła zmiana w ich relacji.
Ciągnąca się sprawa z Mickiem pomieszała trochę sprawy i muszę przyznać, że nastawienie Micka mnie trochę denerwowało, bo zachowywał się wstrętnie. Nie wspomnę już, że Gav słuchał tej paplaniny jak ciele i nic z tym nie robił...
Gavin to całkiem przyjemny facet, nieporadny jeśli chodzi o poważne relacje z kobietami.
Elizabeth nie okazała się taką złą bohaterką, a nie byłam do niej pozytywnie nastawiona po tomie pierwszym. Wręcz mogę powiedzieć, że nie lubiłam jej zbytnio i nie napawała mnie pozytywnie myśli o tomie z jej udziałem. A tu całkiem miłe zaskoczenie. Jej walka z wieloletnim zauroczeniem Gavinem, zachowanie granic pomiędzy związkiem, a obowiązkami zawodowymi, podejście do sprawy z Mickiem...
Oczywiście w każdym możliwym momencie dostałam okazję, aby poczytać o gorącym seksie tej dwójki. Dużo seksu.

Zastanawiam się między pięcioma, a sześcioma gwiazdkami, ale im więcej myślę o niej tym coraz bardziej utwierdzam się, że jednak sześć - coś w niej było.
Ciekawa jestem jaka będzie historia tych, którzy 'nie są w swoim typie' - czyt. Jenny i Ty'a.

Elizabeth Darnell - agentka sportowa, zimna karierowiczka bez uczuć.

Uczucia po przeczytaniu mam mieszane, raz lepsze, raz...

Ta jest jeszcze lepsza niż poprzednia. Historia jest tak fantastyczna że aż się ciepło robi. Polecam wszystkim fanom sportowych romansów :P

Książka nie jest zła , historia może być ale miałam wrażenie ze to był erotyk z poboczna historia dla mnie za dużo 🙈ale lepsza niż 1 cześć

• Sportowcy
  • Romans