Tajniki warsztatu legendarnego copywritera

reklama biznes
biznes, finanse
978-83-7701-287-1
reklama biznes

Jednocześnie mądra i męcząca. Można z niej wyciągnąć bardzo wiele prawd na temat ludzkiej psychiki i skutecznego dotarcia do ludzi. Równocześnie czytanie każdego kolejnego rozdziału o morderczej pracy która przysłaniała całe życie moja wrażliwość woła o pomoc dla tego cierpiącego na skrajny pracoholizm człowieka.

Książka branżowa dla wszystkich, którzy na co dzień posługują się słowem pisanym, ale także obrazem. Wiele przydatnych informacji, a także interesujące podejście autora do swojego zawodu, sprawiło, że książkę czyta się bardzo przyjemnie.

W pierwszej chwili możemy pomyśleć, że znajdziemy w niej zdezaktualizowane informacje. Patrząc na lata życia autora, tak faktycznie...

Książka, którą warto polecić każdemu, kto lubi biografie i każdemu, kto szuka motywacji do pracy. Znajomość problemów reklamy nie jest tu konieczna, bo autor w mig potrafi wciągnąć czytelnika do swojego świata. Bardzo polecam i pewnie jeszcze kiedyś wrócę do tej pozycji.

polecam przeczytać

Jeżeli ktoś twierdzi, że zna się na reklamie, a nie zna Hopkinsa i nie przeczytał żadnej jego książki - to śmiem twierdzić, że jeszcze długa droga przed nim. Odkryć w praktyce to wszystko, czego on nauczył się w swym pracowitym życiu, nie jest łatwo. Tym bardziej, gdy powszechnie wciąż za mało mówi się o testowaniu reklam.

Książka nie przez przypadek nosi tytuł "Tajniki...

Jeśli ktoś rozważa zajmowanie się reklamą (swojego lub czyjegoś) biznesu, to jest to doskonała lektura. Przy czym nie jest to pozycja dla "artystuf reklamowych", ale dla ludzi, którzy rozumieją, że reklama jest od tego, aby sprzedawać.

Sporo w tej książce jest o człowieku, jakim był Hopkins (to rodzaj zawodowej autobiografii), ale to też jest ważne. Facet pisze szczerze i...

• Poradniki
  • Przed. - Marketing